Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/klient.dhosting.pl/logistics/logistics.dkonto.pl/public_html/eCemex2/prod/config.php on line 28
CEMEX Polska
Aby zapewnić najwyższą jakość usług wykorzystujemy informacje przechowywane w przeglądarce internetowej.
Sprawdź cel, warunki przechowywania lub dostępu do nich w Polityce Prywatności

Szanowny Kliencie,
Od dnia 25 maja 2018 roku, zaczyna obowiązywać unijne rozporządzenie, dotyczące ochrony danych osobowych - Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO").

Nowe Rozporządzenie nakłada na CEMEX Polska Sp. z o.o., jako administratora Twoich danych osobowych, obowiązek dostosowania do nowych wymogów należytego przetwarzania danych osobowych poprzez aktualizację procedur i dokumentów, w tym m.in. Regulaminów oraz Polityki Prywatności.

W związku z powyższym poniżej zamieszczamy link do Polityki Prywatności.

Ochrona Danych Osobowych
Ochrona Twojej prywatności jest dla nas ważna, dlatego staramy się w możliwie najbardziej przejrzysty sposób pokazać, w jaki sposób wykorzystywane są Twoje dane. Przedstawiamy naszą zaktualizowaną Politykę Prywatności, która szczegółowo wyjaśnia:

 • w jaki sposób zbieramy Informacje o Tobie;
 • w jaki sposób wykorzystujemy Informacje, które zbieramy;
 • w jaki sposób możesz nas poinformować, jeśli wolisz ograniczyć korzystanie z tych Informacji;
 • jakie stosujemy procedury, aby chronić prywatność Twoich Informacji.

 • Nasze wartości
  CEMEX - dlaczego właśnie My i Ty? Co nas wyróżnia i dlaczego tworzymy dla Ciebie?
 • Ekosystem biznesu
  Biznes - budowanie relacji i dobre praktyki. Jak zyskać przewagę na rynku i wyrobić markę?
 • Główka pracuje
  Innowacyjne podejście i usprawnianie procesów: technologie, produkty i rozwiązania.
 • Punkt widzenia
  Plusy i minusy branży budowlanej. Sytuacja na rynku, zabezpieczenie transakcji, finanse oraz BHP.
 • Centrum Wszechświata
  Jesteś najważniejszy - Twoje sukcesy, wybory i dylematy. Opisz to, co dla Ciebie najważniejsze.
 • Trudne decyzje
  Budować…tak, ale jak? Realizacja projektów, kogo zatrudniać i czy jest możliwe eko-budowanie?
 • Szpilki na budowie
  Czy budowanie to męska domena? Co kobiety wiedzą o budowie i jak radzą sobie z fachowcami?
 • Futurystyka
  Nowe trendy i wizja przyszłości. Ciekawe rozwiązania i jak powinno być - "skarbnica pomysłów".
 • Co w trawie piszczy?
  To warto wiedzieć: aktualności, ciekawostki z życia, prasówka.
 • "Po godzinach"
  Hobby nas buduje! Relaks i zainteresowania, ciekawe zajęcia i rzeczy polecane.


Autorzy

Adam Krywoszej

Adam Krywoszej - Kierownik Sprzedaży w Zespole Sprzedaży Cementu Luzem i Domieszek. Od 10 lat pracuje w branży materiałów budowlanych.

Wpisy:
Pokaż wszystkie wpisy (2)

Agnieszka Chojnicka-Kurek

Agnieszka Chojnicka-Kurek, Dyrektor Działu Rozwoju Sprzedaży w Pionie Kruszyw CEMEX Polska, 15-letnie doświadczenie w branży kruszyw

Wpisy:
Pokaż wszystkie wpisy (1)

Agnieszka Paluch

Młodszy Specjalista ds. Rozwoju Sprzedaży. W CEMEX Polska od kwietnia 2014 r. Wcześniej pracowała w dziale Administracji, w ostatnim czasie zasiliła szeregi Pionu Handlowego.

Wpisy:
Pokaż wszystkie wpisy (5)

Anna Huskowska

Koordynator Zrównoważonego Rozwoju w CEMEX Polska i autorka prowadząca pierwszego "Raportu zrównoważonego rozwoju CEMEX Polska". Odpowiada za strategię zrównoważonego rozwoju CEMEX w Polsce. Posiada bogate doświadczenie w planowaniu strategicznym, ocenie projektów inwestycyjnych i analizie biznesowej.

Wpisy:
Pokaż wszystkie wpisy (1)

Anna Pęczek

Specjalista ds. BHP i Koordynator Programu Budujemy zdrowie w CEMEX Polska. Absolwentka Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie z tytułem magister inżynier. Wydział Górnictwa i Geoinżynierii. Sprawami bezpieczeństwa zajmuje się od 2012 roku. Pasjonuje się tematyką zdrowego stylu życia, zdrowego odżywiania i psychologią.

Wpisy:
Pokaż wszystkie wpisy (3)

Arkadiusz Pietraś

Członek zespołu Planowania Operacyjnego CEMEX Polska i Europa Północna. Absolwent Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie oraz Uniwersytetu Bradford na kierunku Biznes międzynarodowy i zarządzanie jak również Uniwersytetu Bedfordshire na kierunku Biznes.

Wpisy:
Pokaż wszystkie wpisy (4)

Arkadiusz Ulanowski

Koordynator Centrum Obsługi Klienta. W branży cementowej działa od roku 1997. Wcześniej zajmował stanowiska w Zespole Zarządzania Relacjami z Klientem oraz odpowiadał za zarządzanie bazami danych. Za swój największy sukces uważa udział we wdrożeniu systemu SAP CRM w CEMEX Polska.

Wpisy:
Pokaż wszystkie wpisy (26)

Artur Walocha

Kierownik Sprzedaży w Zespole Sprzedaży Cementu Luzem i Domieszek. W Działach Sprzdaży od 11 lat, w CEMEX od 2005 r.

Wpisy:
Pokaż wszystkie wpisy (1)

Bartosz Badziąg

Menadżer Produktu Domieszki Chemiczne w CEMEX Polska Sp. z o.o. Doświadczenie i wiedza zebrane w technologii betonów i zapraw, monitoringu jakości ich składników, jak i podczas współpracy z Klientami, pozwala mu na szerokie spojrzenie na potrzeby rynku w branży materiałów budowlanych, w której działa od 2006 roku.

Wpisy:
Pokaż wszystkie wpisy (5)

Bartosz Poreda

Członek Zespołu Zarządzania Relacjami z Klientem w CEMEX Polska. Ekspert w temacie wykorzystania narzędzi informatycznych w biznesie (marketing, sprzedaż). W codziennej pracy rozwija narzędzia wspomagające pracowników firmy (CRM), jak i serwisy skierowane do Klientów (e-CEMEX.pl). Po dziś dzień wdrożył niejeden system CRM, zbudował kilkadziesiąt serwisów internetowych, stworzył kilkaset newsletter'ów i przygotował niezliczoną liczbę materiałów wizerunkowych.

Wpisy:
Pokaż wszystkie wpisy (4)

dmaslanka

Dawid Maślanka - Kierownik Sprzedaży, Dział Sprzedaży Cementu Luzem - Prefabrykacja

Wpisy:
Pokaż wszystkie wpisy (1)

Dział Komunikacji Korporacyjnej i Marketingu

prowadzi zintegrowaną komunikację dla wszystkich linii biznesowych CEMEX Polska (cementu, betonu i kruszyw) w zakresie usług promocyjnych, reklamowych i PR, komunikacji bezpośredniej z Klientami oraz działań marketingu relacyjnego.

Wpisy:
Pokaż wszystkie wpisy (153)

e-FAKTURA

subBlog Projektu e-FAKTURA, gdzie znajdują się informacje o działaniach CEMEX Polska, związanych z fakturą elektroniczną. Prezentujemy tu wydarzenia, fotorelacje i inne ciekawe aktywności: konkursy, quizy, pikniki itp. Projekt koordynuje Renata Markowska-Cisak.

Wpisy:
Pokaż wszystkie wpisy (27)

eAkademia

subBlog projektu eSzkolenia, nowej platformy zawierającej interaktywne szkolenia o tematyce biznesowej. Znajdziesz tu informacje dotyczące tematyki modułu, jego obsługi oraz zasad korzystania. W subblogu będą pojawiać się także artykuły prezentujące nowe trendy w e-learningu przygotowywane przez specjalistów.

Wpisy:
Pokaż wszystkie wpisy (5)

Edyta Tokarska

Koordynator Centrum Obsługi Klienta. W branży budowlanej pracuje od 2000 roku. Wcześniej kierowała jedną z grup w dziale Administracji Sprzedaży. Za swój największy sukces uważa współudział w tworzeniu nowych struktur po wdrożeniu systemu SAP.

Wpisy:
Pokaż wszystkie wpisy (1)

Grzegorz Piątek

Specjalista ds BHP w CEMEX Polska. Absolwent Politechniki Warszawskiej. Wydział Mechaniczny Energetyki i Lotnictwa. Sprawami bezpieczeństwa i higieny pracy zajmuję się od 2006 roku.

Wpisy:
Pokaż wszystkie wpisy (3)

Izabella Rokicka

Dyrektor Działu Komunikacji i Public Affairs CEMEX Polska i Europa oraz Prezeska Fundacji CEMEX "Budujemy Przyszłość"

Wpisy:
Pokaż wszystkie wpisy (2)

Jacek Adamowski

Mający za sobą różne zawody (m.in. etatowy nauczyciel), obecnie Kierownik Zespołu Wsparcia Operacyjnego w Pionie Planowania Strategicznego CEMEX Polska, mający 11 lat doświadczeń związanych z analizą rynku, zjawisk i reguł sprzedaży cementu. Posiada szerokie horyzonty, ma zarówno wykształcenie humanistyczne (anglistyka) jak i ekonomiczne (SGH). Osoba, dla której nie ma rzeczy niemożliwych, pełna optymizmu i wiary w lepszą przyszłość. Od dawna interesuje się futurystyką i nowinkami technicznymi. Wolny czas, poświęca głównie dla rodziny i dla swojej pasji, czyli rower górski i maratony MTB.

Wpisy:
Pokaż wszystkie wpisy (12)

Jacek Osowski

Dyrektor Sprzedaży w Regionie Wschodnim Sprzedaży Materiałów Budowlanych, od 16 lat w firmie

Wpisy:
Pokaż wszystkie wpisy (2)

Jan Fursewicz

Kierownik Sprzedaży CEMEX Polska Sp. z o.o.

Wpisy:
Pokaż wszystkie wpisy (1)

Katarzyna Górniak-Łojek

Koordynator ds. Komunikacji Korporacyjnej i Marketingu - w CEMEX Polska zajmuje się komunikacją i PR, poprzednio pracowała w Działach Handlowym oraz Marketingu. Od ponad dziesięciu lat związana z branżą budowlaną.

Wpisy:
Pokaż wszystkie wpisy (6)

Katarzyna Świątek

Konsultant ds. Marki Pracodawcy i Zarządzania Różnorodnością w CEMEX; współkoordynuje Program CEMEX Budujemy Lepszą Przyszłość. Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego, a także Collegium Civitas na kierunku Liderzy Zarządzania Wiedzą i Talentami w Zespołach. Obecnie studentka kierunku Efektywna Komunikacja w Biznesie.

Wpisy:
Pokaż wszystkie wpisy (1)

Katarzyna Waresiak-Majda

Kierownik Sprzedaży, Sprzedaż Cementu do Segmentu Infrastruktury. Absolwentka Akademii Górniczo-Hutniczej o specjalności materiały wiążące. Od 2007 roku związana z CEMEX-em, pierwsze kroki stawiała w doradztwie technicznym.

Wpisy:
Pokaż wszystkie wpisy (3)

katarzyna.dus

Menedżer Zespołu Rozwoju Sprzedaży w Pionie Kruszyw CEMEX Polska

Wpisy:
Pokaż wszystkie wpisy (1)

Krzysztof Furgał

Kierownik Sprzedaży Materiałów Budowlanych w Regionie Wschodnim CEMEX Polska sp. z o.o.

Wpisy:
Pokaż wszystkie wpisy (1)

Krzysztof Mogilnicki

Krzysztof Mogilnicki jest specjalistą w obszarze zarządzania procesami sprzedaży i optymalizacji szeroko pojętych systemów, wspierających pracę służb handlowych w tym programów zwiększających ich motywację oraz efektywność pracy. Posiada wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu ryzykiem i zabezpieczeniami umów handlowych, skutecznej komunikacji oraz mechanizmów budowania relacji z klientami. W CEMEX Polska od 15 lat, obecnie na stanowisku Kierownika Zespołu Zarządzania Relacjami z Klientem w Pionie Handlowym. Interesuje się prawem, socjologią, marketingiem politycznym, technologiami IT, modelowaniem procesów biznesowych w tym CRM, rozwojem innowacyjnych narzędzi e-sprzedaży oraz komunikacji. Hobby: lotnictwo, jazda konno i na rolkach.

Wpisy:
Pokaż wszystkie wpisy (5)

Krzysztof Walocha

Krzysztof Walocha - Dyrektor Sprzedaży Materiałów Budowlanych, Region Zachodni

Wpisy:
Pokaż wszystkie wpisy (1)

Maciej Mikołajewski

Specjalista w Dziale Komunikacji i Marketingu. Z firmą związany od 2,5 lat. Absolwent wydziału Nauk Politycznych Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie oraz Warszawskiej Szkoły Filmowej. Obok bieżących prac komunikacyjnych zaangażowany w koordynację prac Fundacji CEMEX Budujemy Przyszłość i Programu Wolontariatu Pracowniczego.

Wpisy:
Pokaż wszystkie wpisy (1)

Magdalena Krupka

Specjalista rozwoju sprzedaży – zajmuje się zagadnieniami z obszaru budowania relacji z klientem. Od 2008 roku pracuje w obszarze sprzedaży dla CEMEX. Umacnia, wspiera i koordynuje programy i inicjatywy sprzedażowe. Swoją pracę opiera na doświadczeniu i kontaktach z klientami.

Wpisy:
Pokaż wszystkie wpisy (10)

Marcin Błoch

Kierownik Sprzedaży Materiałów Budowlanych w Regionie Zachodnim CEMEX Polska sp. z o.o.

Wpisy:
Pokaż wszystkie wpisy (1)

Marcin Kassjaniuk

Menadżer Planowania Operacyjnego Beton i Kruszywa. Przez wiele lat związany z obszarem ryzyka kredytowego w spółkach Grupy CEMEX. Obecnie wspiera biznes Betonu i Kruszyw w projektach planowania, rozwoju i optymalizacji procesów handlowo-operacyjnych. W ostatnich latach koordynuje również prace optymalizacji kapitału obrotowego na szczeblu Regionu Europy Północnej.

Wpisy:
Pokaż wszystkie wpisy (1)

Marcin Szukiewicz

Kierownik Sprzedaży w Zespole Sprzedaży Cementu Luzem i Domieszek. Bogate doświadczenie w branży materiałów budowlanych.

Wpisy:
Pokaż wszystkie wpisy (2)

Marcin Wyszyński

Ekspert w dziedzinie zarządzanie ryzykiem oraz płynnością finansową przedsiębiorstwa, od 10 lat specjalizujący się w tematyce kredytów kupieckich, należności, oraz windykacji.

Wpisy:
Pokaż wszystkie wpisy (1)

Marek Hyla

od 2000 roku zajmuje się nowoczesnymi technologiami w szkoleniach i rozwoju na rynku korporacyjnym. Wspiera i szkoli w zakresie projektowania efektywnych procesów rozwojowych oraz doradza w zakresie strategicznych aspektów wdrożenia e-learningu. Prelegent na wielu konferencjach polskich i zagranicznych, autor książek i tekstów o e-learningu publikowanych w prasie specjalistycznej.

Wpisy:
Pokaż wszystkie wpisy (1)

Marek Madajczyk

Specjalista ds. BHP. Od 15 lat związany z Cementownią Chełm

Wpisy:
Pokaż wszystkie wpisy (1)

mgrodecki

Mateusz Gródecki - Kierownik Sprzedaży, Dział Sprzedaży Cementu Luzem - Prefabrykacja

Wpisy:
Pokaż wszystkie wpisy (1)

Michał Misterski

Dyrektor Planowania Strategicznego CEMEX Polska Sp. z .o.o

Wpisy:
Pokaż wszystkie wpisy (2)

Michał Salwa

absolwent Szkoły Głównej Handlowej na kierunku Zarządzanie i Marketing. W Krajowej Izbie Rozliczeniowej jest odpowiedzialny za realizację projektów handlowych z zakresu biznesu i technologii dla przedsiębiorstw z sektora finansowego, energetycznego, telekomunikacyjnego, administracji państwowej oraz e-commerce (klienci z czołówki listy TOP 500), wspierających rozwiązania dotyczące e-faktur oraz ebpp (electronic bill presentment and payment). Członek „Koalicji na rzecz eFaktury” przy PKPP Lewiatan.

Wpisy:
Pokaż wszystkie wpisy (1)

Monika Wosik

Dyrektor ds. Ochrony Środowiska, Ekspert w dziedzinie zarządzania środowiskowego; od 4 lat kieruje Zespołem Ochrony Środowiska w CEMEX Polska, który nadzoruje zagadnienia związane z ochroną środowiska w obszarach produkcji cementu, betonu oraz kruszyw.

Wpisy:
Pokaż wszystkie wpisy (2)

Paulina Szczawinska-Rybak

Paulina Szczawińska-Rybak - Specjalista ds.Marektingu w Dziale Komunikacji Korporacyjnej i Marketingu

Wpisy:
Pokaż wszystkie wpisy (2)

Paweł Głaz

Specjalista ds. Doradztwa Technicznego

Wpisy:
Pokaż wszystkie wpisy (1)

Paweł Miklaszewski

Manager Zespołu Usług Zarządczych i Finansowych w CEMEX Polska Sp. z o.o., odpowiedzialny m.in. za analizę kredytową klientów i windykację należności

Wpisy:
Pokaż wszystkie wpisy (1)

Paweł Mofina

Specjalista ds Doradztwa Technicznego. Inżynier budownictwa z doświadczeniem. Od ponad 5 lat związany z firmą CEMEX.

Wpisy:
Pokaż wszystkie wpisy (2)

Paweł Ostapiuk

Kierownik ds. Ofertowania. Wcześniej Kierownik Budowy (Robót Mostowych) Autostrady A2 Stryków - Konotopa. Posiada uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności mostowej oraz w specjalności konstrukcyjno – budowlanej. Ekspert w dziedzinie zarządzania projektami, budownictwa, drogownictwa i innowacji budowalnych.

Wpisy:
Pokaż wszystkie wpisy (1)

Paweł Stań

Paweł Stań - Kierownik Sprzedaży

Wpisy:
Pokaż wszystkie wpisy (1)

Piotr Brzeziński

Piotr Brzeziński - Analityk w Dziale Planowania Strategicznego CEMEX Polska Sp. z o.o.

Wpisy:
Pokaż wszystkie wpisy (1)

Piotr Jurczuk

Menadżer Zespołu Rozwoju Sprzedaży, ekspert ds. cementu białego i białej architektury, zajmuje się formułowaniem i realizacją strategii rozwoju przedsiębiorstwa w zakresie sprzedaży produktów branży budowlanej.

Wpisy:
Pokaż wszystkie wpisy (15)

Piotr Sowa

Menadżer ds. Chełmskiego Cementu, zajmuje się sprzedażą w branży materiałów budowlanych od 13 lat.

Wpisy:
Pokaż wszystkie wpisy (1)

Przegląd Rynku Infrastruktury

subBlog przeznaczony dla producentów betonu towarowego i osób zaangażowanych w zagadnienia budownictwa infrastrukturalnego. Będą tu zamieszczane informacje o wydarzeniach, planach i kierunkach rozwoju w segmencie infrastruktury oraz inne przydatne materiały dla przedsiębiorców.

Wpisy:
Pokaż wszystkie wpisy (16)

Przemek Oczyp

Koordynator Zrównoważonego Rozwoju CEMEX, jest odpowiedzialny za działania, mające na celu wsparcie biznesu przez zrównoważony rozwój. Koordynuje opracowanie Raportu Zrównoważonego Rozwoju CEMEX Polska oraz prowadzenie dialogu z interesariuszami. Posiada uprawnienia audytora wewnętrznego zintegrowanego systemu zarządzania wg normy ISO 9001, ISO 14001.

Wpisy:
Pokaż wszystkie wpisy (6)

Radosław Kucner

Jest trenerem i coachem od 2002 r. Posiada szerokie doświadczenie w przygotowywaniu i wdrażaniu projektów szkoleniowo-doradczych, zwłaszcza z zakresu sprzedaży, negocjacji, obsługi klienta, komunikacji interpersonalnej oraz zarządzania, w tym zarządzanie sprzedażą, coaching, motywacja, ewaluacja pracowników.

Wpisy:
Pokaż wszystkie wpisy (1)

Renata Boguszewska

Młodszy Analityk w Zespole Analiz Biznesowych (Business Intelligence)

Wpisy:
Pokaż wszystkie wpisy (1)

Renata Markowska-Cisak

Specjalista Rozwoju Sprzedaży - zarządzanie projektami oraz koordynowanie działań promocyjnych wspierających siły sprzedaży. Rozwój e-commerce (e-faktura, e-cemex.pl , administrowanie Blog i Forum, projektowanie stron www i rozwiązań CRM) oraz optymalizowanie procesów biznesowych.

Wpisy:
Pokaż wszystkie wpisy (419)

Ryszard Stefaniak

CRM, projekty e-biznes, obłsuga klienta, operacje biznesowe, rozwój sprzedaży.

Wpisy:
Pokaż wszystkie wpisy (3)

Sławomir Łatwiński

Mgr inżynier mechanik, absolwent studiów podyplomowych BHP AHG w Krakowie. Od 1995 roku związany z branżą cementową, zatrudniony kolejno na stanowisku Specjalista ds. mechanicznych, Z-ca Kierownika, a następnie Kierownik Grupy Przemiału Cementowni Chełm. Od 2004 roku Specjalista BHP w Dziale BHP Cemex Polska. Audytor wewnętrzny Zintegrowanych Systemów Zarządzania Jakością, BHP, Ochroną Środowiska oraz Zarządzania Energią. Mieszkam w Częstochowie. Moje hobby to głównie sport; bieganie i siatkówka, ale także czytanie książek z dziedziny wiedzy oraz naukowo-popularnych.

Wpisy:
Pokaż wszystkie wpisy (2)

Stanisław Kolibabski

Kierownik Sprzedaży w Zespole Sprzedaży Cementu Luzem i Domieszek. Wieloletnie doświadczenie w branży materiałów budowlanych.

Wpisy:
Pokaż wszystkie wpisy (2)

Tomasz Kulczycki

Kierownik Produktu w Pionie Kruszyw. Rozwojem produktów zajmuje się od początku 2013 roku. Wcześniej pracował w Dziale Rozwoju Operacyjnego Kruszyw gdzie zajmował się projektowaniem oraz optymalizacją procesów produkcyjnych.

Wpisy:
Pokaż wszystkie wpisy (1)

Zbigniew Antczak

Dyrektor, Członek Zarządu WAAB Wytwórnia Betonu Sp. z o.o.

Wpisy:
Pokaż wszystkie wpisy (1)
Zapisz się na Biuletyn: