Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/klient.dhosting.pl/logistics/logistics.dkonto.pl/public_html/eCemex2/prod/config.php on line 28
CEMEX Polska
Aby zapewnić najwyższą jakość usług wykorzystujemy informacje przechowywane w przeglądarce internetowej.
Sprawdź cel, warunki przechowywania lub dostępu do nich w Polityce Prywatności

Szanowny Kliencie,
Od dnia 25 maja 2018 roku, zaczyna obowiązywać unijne rozporządzenie, dotyczące ochrony danych osobowych - Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO").

Nowe Rozporządzenie nakłada na CEMEX Polska Sp. z o.o., jako administratora Twoich danych osobowych, obowiązek dostosowania do nowych wymogów należytego przetwarzania danych osobowych poprzez aktualizację procedur i dokumentów, w tym m.in. Regulaminów oraz Polityki Prywatności.

W związku z powyższym poniżej zamieszczamy link do Polityki Prywatności.

Ochrona Danych Osobowych
Ochrona Twojej prywatności jest dla nas ważna, dlatego staramy się w możliwie najbardziej przejrzysty sposób pokazać, w jaki sposób wykorzystywane są Twoje dane. Przedstawiamy naszą zaktualizowaną Politykę Prywatności, która szczegółowo wyjaśnia:

 • w jaki sposób zbieramy Informacje o Tobie;
 • w jaki sposób wykorzystujemy Informacje, które zbieramy;
 • w jaki sposób możesz nas poinformować, jeśli wolisz ograniczyć korzystanie z tych Informacji;
 • jakie stosujemy procedury, aby chronić prywatność Twoich Informacji.

 • Nasze wartości
  CEMEX - dlaczego właśnie My i Ty? Co nas wyróżnia i dlaczego tworzymy dla Ciebie?
 • Ekosystem biznesu
  Biznes - budowanie relacji i dobre praktyki. Jak zyskać przewagę na rynku i wyrobić markę?
 • Główka pracuje
  Innowacyjne podejście i usprawnianie procesów: technologie, produkty i rozwiązania.
 • Punkt widzenia
  Plusy i minusy branży budowlanej. Sytuacja na rynku, zabezpieczenie transakcji, finanse oraz BHP.
 • Centrum Wszechświata
  Jesteś najważniejszy - Twoje sukcesy, wybory i dylematy. Opisz to, co dla Ciebie najważniejsze.
 • Trudne decyzje
  Budować…tak, ale jak? Realizacja projektów, kogo zatrudniać i czy jest możliwe eko-budowanie?
 • Szpilki na budowie
  Czy budowanie to męska domena? Co kobiety wiedzą o budowie i jak radzą sobie z fachowcami?
 • Futurystyka
  Nowe trendy i wizja przyszłości. Ciekawe rozwiązania i jak powinno być - "skarbnica pomysłów".
 • Co w trawie piszczy?
  To warto wiedzieć: aktualności, ciekawostki z życia, prasówka.
 • "Po godzinach"
  Hobby nas buduje! Relaks i zainteresowania, ciekawe zajęcia i rzeczy polecane.


Najlepsze artykuły


Od maja 2012 r. na stronie Fundacji CEMEX Budujemy Przyszłość można podglądać życie pustułek, które osiedliły się w skrzynce na wieży wymienników ciepła w Cementowni Chełm.  W dwóch skrzynkach na 7 piętrze wieży wymienników zostały zamontowane kamery.  Pustułka Falco tinnunculus, to gatunek średniej wielkości ptaka,  należącego do rodziny sokołowatych i na terenie Polski jest objęty ścisłą ochroną gatunkową. 

Przygotowaliśmy dla Państwa serię specjalnych przewodników po serwisie. Na Blogu w „Sezam Wiedzy” znajduje się przewodnik, który przekrojowo prezentuje zawartość nowej wersji e-CEMEX. Szczegółowe przewodniki znajdują się  bezpośrednio w modułach,  skąd można je także pobrać. Dzięki przewodnikom „krok po kroku” pokazujemy zmiany jakie zaszły w serwisie, a także w jaki sposób składać zamówienia w nowym module Zamówienia.

CEMEX jest pierwszą firmą, od której SIGMA z Węgrowa otrzymuje  faktury wystawiane przy użyciu certyfikatów kwalifikowanych. 
Pan Grzegorz Maleszewski udzielił wywiadu, w którym wskazuje korzyści z przejścia jego firmy na e-faktury oraz podkreśla możliwość wzięcia udziału w konkursach przez odbiorców e-faktury.

e-CEMEX daje swoim użytkownikom wyjątkową szansę prowadzenia własnego bloga. Możesz zacząć już dziś  - zamieszczaj teksty, ciekawe linki i zdjęcia. Budujesz dom? Pracujesz na budowie? A może masz ciekawe wnioski dotyczące branży? Podziel się tym ze wszystkimi. 

Dzisiaj zamieszczamy przewodnik, w jaki sposób krok po kroku korzystać z sekcji Centrum Wszechświata. Prezentujemy krótki opis w formie PDF i interaktywną prezentację, która pokazuje jak edytować treści, dodać zdjęcie i co to jest lead. Zachęcamy do pobrania plików i założenia własnego bloga.


Zapisz się na Biuletyn: