Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/klient.dhosting.pl/logistics/logistics.dkonto.pl/public_html/eCemex2/prod/config.php on line 28
CEMEX Polska
Aby zapewnić najwyższą jakość usług wykorzystujemy informacje przechowywane w przeglądarce internetowej.
Sprawdź cel, warunki przechowywania lub dostępu do nich w Polityce Prywatności

Szanowny Kliencie,
Od dnia 25 maja 2018 roku, zaczyna obowiązywać unijne rozporządzenie, dotyczące ochrony danych osobowych - Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO").

Nowe Rozporządzenie nakłada na CEMEX Polska Sp. z o.o., jako administratora Twoich danych osobowych, obowiązek dostosowania do nowych wymogów należytego przetwarzania danych osobowych poprzez aktualizację procedur i dokumentów, w tym m.in. Regulaminów oraz Polityki Prywatności.

W związku z powyższym poniżej zamieszczamy link do Polityki Prywatności.

Ochrona Danych Osobowych
Ochrona Twojej prywatności jest dla nas ważna, dlatego staramy się w możliwie najbardziej przejrzysty sposób pokazać, w jaki sposób wykorzystywane są Twoje dane. Przedstawiamy naszą zaktualizowaną Politykę Prywatności, która szczegółowo wyjaśnia:

 • w jaki sposób zbieramy Informacje o Tobie;
 • w jaki sposób wykorzystujemy Informacje, które zbieramy;
 • w jaki sposób możesz nas poinformować, jeśli wolisz ograniczyć korzystanie z tych Informacji;
 • jakie stosujemy procedury, aby chronić prywatność Twoich Informacji.

 • Nasze wartości
  CEMEX - dlaczego właśnie My i Ty? Co nas wyróżnia i dlaczego tworzymy dla Ciebie?
 • Ekosystem biznesu
  Biznes - budowanie relacji i dobre praktyki. Jak zyskać przewagę na rynku i wyrobić markę?
 • Główka pracuje
  Innowacyjne podejście i usprawnianie procesów: technologie, produkty i rozwiązania.
 • Punkt widzenia
  Plusy i minusy branży budowlanej. Sytuacja na rynku, zabezpieczenie transakcji, finanse oraz BHP.
 • Centrum Wszechświata
  Jesteś najważniejszy - Twoje sukcesy, wybory i dylematy. Opisz to, co dla Ciebie najważniejsze.
 • Trudne decyzje
  Budować…tak, ale jak? Realizacja projektów, kogo zatrudniać i czy jest możliwe eko-budowanie?
 • Szpilki na budowie
  Czy budowanie to męska domena? Co kobiety wiedzą o budowie i jak radzą sobie z fachowcami?
 • Futurystyka
  Nowe trendy i wizja przyszłości. Ciekawe rozwiązania i jak powinno być - "skarbnica pomysłów".
 • Co w trawie piszczy?
  To warto wiedzieć: aktualności, ciekawostki z życia, prasówka.
 • "Po godzinach"
  Hobby nas buduje! Relaks i zainteresowania, ciekawe zajęcia i rzeczy polecane.


strona: 123  ...678

forum


Już w czwartek 26.01.2017 r. Dzień z Ekspertem! Czekamy na naszych klientów i partnerów biznesowych, którzy wspólnie z nami chcieliby zaangażować się w działania wolontariackie. Jeśli zaczniemy działać razem, na pewno nam się uda. Izabella Rokicka, Prezeska Fundacji CEMEX „Budujemy przyszłość” udziela informacji o programie. Zapraszamy do udziału w konsultacjach online na Forum.


Już w czwartek (27.10.16), na Forum Ekspert Radzi rozmawiamy o korzyściach jakie daje raportowanie działań i realizacji celów z obszaru zrównoważonego rozwoju. W jaki sposób prezentować najbardziej istotne kwestie oraz jakie ciekawostki warto publikować w raporcie. Nasz Ekspert - Joanna Węgrzynowska prowadzi konsultacje online. Zapraszamy do udziału w dyskusji.W czwartek (11.08.2016) Dzień z Ekspertem i dyskusja na temat  bezpieczeństwa oraz zasad postępowania nie tylko w pracy, ale  także podczas wakacyjnego wypoczynku. Jak właściwie zaplanować urlop, aby bezpiecznie wypocząć nad wodą, w górach, lesie lub innych miejscach? Zapraszamy do udziału w dyskusji i zadawania pytań - Anna Pęczek, Specjalista ds. BHP prowadzi konsultacje online na Forum.Już w czwartek (15.10.15) rozmawiamy w jaki sposób prezentować najbardziej istotne kwestie dla interesariuszy i jakie są sposoby raportowania? Dowiedz się dla kogo ważne jest upublicznianie celów firmy, pokazywanie ich realizacji oraz prezentowanie podejmowanych zobowiązań? Nasz Ekspert – Joanna Węgrzynowska prowadzi konsultacje na Forum – zapraszamy.


Już w czwartek (08.10.15) dowiesz się czym jest zrównoważone budownictwo. Jakie są systemy certyfikacji obiektów oraz dlaczego powstaje coraz więcej budynków energooszczędnych. Naszymi Ekspertami są: Joanna Węgrzynowska i Łukasz Szabat, którzy poprowadzą konsultacje online na Forum. Zapraszamy do udziału w dyskusji i zadawania pytań.Zapisz się na Biuletyn: