Aby zapewnić najwyższą jakość usług wykorzystujemy informacje przechowywane w przeglądarce internetowej.
Sprawdź cel, warunki przechowywania lub dostępu do nich w Polityce Prywatności

Szanowny Kliencie,
Od dnia 25 maja 2018 roku, zaczyna obowiązywać unijne rozporządzenie, dotyczące ochrony danych osobowych - Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO").

Nowe Rozporządzenie nakłada na CEMEX Polska Sp. z o.o., jako administratora Twoich danych osobowych, obowiązek dostosowania do nowych wymogów należytego przetwarzania danych osobowych poprzez aktualizację procedur i dokumentów, w tym m.in. Regulaminów oraz Polityki Prywatności.

W związku z powyższym poniżej zamieszczamy link do Polityki Prywatności.

Ochrona Danych Osobowych
Ochrona Twojej prywatności jest dla nas ważna, dlatego staramy się w możliwie najbardziej przejrzysty sposób pokazać, w jaki sposób wykorzystywane są Twoje dane. Przedstawiamy naszą zaktualizowaną Politykę Prywatności, która szczegółowo wyjaśnia:

 • w jaki sposób zbieramy Informacje o Tobie;
 • w jaki sposób wykorzystujemy Informacje, które zbieramy;
 • w jaki sposób możesz nas poinformować, jeśli wolisz ograniczyć korzystanie z tych Informacji;
 • jakie stosujemy procedury, aby chronić prywatność Twoich Informacji.

 • Nasze wartości
  CEMEX - dlaczego właśnie My i Ty? Co nas wyróżnia i dlaczego tworzymy dla Ciebie?
 • Ekosystem biznesu
  Biznes - budowanie relacji i dobre praktyki. Jak zyskać przewagę na rynku i wyrobić markę?
 • Główka pracuje
  Innowacyjne podejście i usprawnianie procesów: technologie, produkty i rozwiązania.
 • Punkt widzenia
  Plusy i minusy branży budowlanej. Sytuacja na rynku, zabezpieczenie transakcji, finanse oraz BHP.
 • Centrum Wszechświata
  Jesteś najważniejszy - Twoje sukcesy, wybory i dylematy. Opisz to, co dla Ciebie najważniejsze.
 • Trudne decyzje
  Budować…tak, ale jak? Realizacja projektów, kogo zatrudniać i czy jest możliwe eko-budowanie?
 • Szpilki na budowie
  Czy budowanie to męska domena? Co kobiety wiedzą o budowie i jak radzą sobie z fachowcami?
 • Futurystyka
  Nowe trendy i wizja przyszłości. Ciekawe rozwiązania i jak powinno być - "skarbnica pomysłów".
 • Co w trawie piszczy?
  To warto wiedzieć: aktualności, ciekawostki z życia, prasówka.
 • "Po godzinach"
  Hobby nas buduje! Relaks i zainteresowania, ciekawe zajęcia i rzeczy polecane.


strona: 123  ...444546

Nasze wartości


Szerzenie wiedzy na temat bezpieczeństwa, nie tylko w miejscu pracy, stanowi jeden z filarów strategii CEMEX Polska oraz wyraża zaangażowanie w poprawę warunków BHP. W ramach wolontariatu pracowniczego CEMEX Polska, pracownicy firmy zaangażowali się w realizację projektu „Bezpieczna droga do szkoły” w Mirowie. Projekt, który swoją tematyką nawiązuje do jednego z firmowych priorytetów, jakim jest dbałość o bezpieczeństwo zarówno na terenie, jak i wokół naszych zakładów, został zrealizowany z myślą o rozpoczynającym się nowym roku szkolnym.

Najnowszy Raport Zrównoważonego Rozwoju CEMEX Polska za lata 2015-2016 został zwycięzcą w konkursie Central European Sustainability Report Award 2017 organizowanym przez Deloitte. Celem konkurs zwanego potocznie Green Frog Award (GFA) jest nagrodzenie najlepszych raportów zrównoważonego rozwoju wydanych w przez firmy z Centralnej Europy.


CEMEX Ventures ogłosił konkurs dla start-upów budowlanych. Celem inicjatywy jest znalezienie firm, które chcą przewodzić transformacji w branży budowlanej. Pod hasłem „Lead the disruption, join us” (Wprowadzaj zamęt, dołącz do nas), CEMEX Ventures – jednostka venture capital i otwartych innowacji firmy CEMEX – ogłosiła drugi, otwarty nabór zgłoszeń, który będzie trwał do 3 czerwca br.

Blisko połowa nakładów inwestycyjnych wiąże się z budownictwem. Na początku tego roku produkcja budowlano-montażowa miała wysoką dynamikę -  w styczniu wzrosła o 34,7 procent rok do roku, natomiast w lutym o 31,4 proc.  Agencja S&P Global Ratings podwyższyła szacunek dynamiki PKB Polski na 2018 r. do 4,5 proc. z 3,8 proc. 

Raport zintegrowany CEMEX 2017, „Przewodząc transformacji cyfrowej w naszej branży”, ma na celu prezentację związku między kluczowymi wskaźnikami efektywności finansowej i niefinansowej firmy, w tym modelami operacyjnymi oraz podejściem do zarządzania. To już drugi zintegrowany raport CEMEX, który zapewnia wszechstronną prezentację tego, w jaki sposób firma kreuje wartość poprzez swoje cztery strategiczne filary: Ludzie, klienci, rynki i zrównoważony rozwój.
Zapisz się na Biuletyn: