Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/klient.dhosting.pl/logistics/logistics.dkonto.pl/public_html/eCemex2/prod/config.php on line 28
CEMEX Polska
Aby zapewnić najwyższą jakość usług wykorzystujemy informacje przechowywane w przeglądarce internetowej.
Sprawdź cel, warunki przechowywania lub dostępu do nich w Polityce Prywatności

Szanowny Kliencie,
Od dnia 25 maja 2018 roku, zaczyna obowiązywać unijne rozporządzenie, dotyczące ochrony danych osobowych - Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO").

Nowe Rozporządzenie nakłada na CEMEX Polska Sp. z o.o., jako administratora Twoich danych osobowych, obowiązek dostosowania do nowych wymogów należytego przetwarzania danych osobowych poprzez aktualizację procedur i dokumentów, w tym m.in. Regulaminów oraz Polityki Prywatności.

W związku z powyższym poniżej zamieszczamy link do Polityki Prywatności.

Ochrona Danych Osobowych
Ochrona Twojej prywatności jest dla nas ważna, dlatego staramy się w możliwie najbardziej przejrzysty sposób pokazać, w jaki sposób wykorzystywane są Twoje dane. Przedstawiamy naszą zaktualizowaną Politykę Prywatności, która szczegółowo wyjaśnia:

 • w jaki sposób zbieramy Informacje o Tobie;
 • w jaki sposób wykorzystujemy Informacje, które zbieramy;
 • w jaki sposób możesz nas poinformować, jeśli wolisz ograniczyć korzystanie z tych Informacji;
 • jakie stosujemy procedury, aby chronić prywatność Twoich Informacji.

 • Nasze wartości
  CEMEX - dlaczego właśnie My i Ty? Co nas wyróżnia i dlaczego tworzymy dla Ciebie?
 • Ekosystem biznesu
  Biznes - budowanie relacji i dobre praktyki. Jak zyskać przewagę na rynku i wyrobić markę?
 • Główka pracuje
  Innowacyjne podejście i usprawnianie procesów: technologie, produkty i rozwiązania.
 • Punkt widzenia
  Plusy i minusy branży budowlanej. Sytuacja na rynku, zabezpieczenie transakcji, finanse oraz BHP.
 • Centrum Wszechświata
  Jesteś najważniejszy - Twoje sukcesy, wybory i dylematy. Opisz to, co dla Ciebie najważniejsze.
 • Trudne decyzje
  Budować…tak, ale jak? Realizacja projektów, kogo zatrudniać i czy jest możliwe eko-budowanie?
 • Szpilki na budowie
  Czy budowanie to męska domena? Co kobiety wiedzą o budowie i jak radzą sobie z fachowcami?
 • Futurystyka
  Nowe trendy i wizja przyszłości. Ciekawe rozwiązania i jak powinno być - "skarbnica pomysłów".
 • Co w trawie piszczy?
  To warto wiedzieć: aktualności, ciekawostki z życia, prasówka.
 • "Po godzinach"
  Hobby nas buduje! Relaks i zainteresowania, ciekawe zajęcia i rzeczy polecane.


strona: 123  ...8910

e-faktura


e-Faktura stale zyskuje na popularności. Już ponad 600 klientów naszej firmy korzysta z elektronicznej dystrybucji faktur. Odbiorcy dokumentów nie muszą wykonywać zmian systemowych, ani ponosić dodatkowych opłat. Wystarczy posiadać dostęp do Internetu i mieć adres e-mail. 


Odbieranie e-faktur wystawianych przez CEMEX nie wymaga ponoszenia dodatkowych kosztów lub wykonywania zmian systemowych. Wystarczy posiadanie adresu e-mail oraz dostęp do Internetu. Każdy odbiorca e-faktury otrzymuje bezpłatny dostęp do indywidualnego konta, gdzie przechowywane są jego dokumenty.


Dziękujemy uczestnikom akcji "Love LAS" w Bukowcu i Żuradzie za przybycie i  wspólne sadzenie drzew oraz aktywny udział w konkursach i programie edukacyjnym. Posadziliśmy młode buki oraz sosny, a także spędziliśmy niezapomniane chwile na pikniku rodzinnym, który był zorganizowany przez CEMEX Polska dla Klientów, w ramach rozwoju projektu eFAKTURA oraz dla pracowników CEMEX, w ramach programu wolontariatu pracowniczego.

Sadzić drzewa nadszedł czas - Love LAS! Już 8 kwietnia spotykamy się w Leśniczówce Żurada, Nadleśnictwo Olkusz. Akcja sadzenia drzewek połączona jest z piknikiem rodzinnym, który jest organizowany przez CEMEX Polska dla Klientów, w ramach rozwoju projektu eFAKTURA oraz dla pracowników CEMEX, w ramach programu wolontariatu pracowniczego. Do zobaczenia!


To nie żart! Love LAS - sadzić drzewa nadchodzi czas. Już 1 kwietnia br. spotykamy się  w Nadleśnictwie Starogard, Leśnictwo Bukowiec i sadzimy las. Akcja sadzenia drzewek połączona jest z piknikiem rodzinnym, który jest organizowany przez CEMEX Polska dla Klientów, w ramach rozwoju projektu eFAKTURA oraz dla pracowników CEMEX z programu wolontariatu pracowniczego. Do zobaczenia!Zapisz się na Biuletyn: