Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/klient.dhosting.pl/logistics/logistics.dkonto.pl/public_html/eCemex2/prod/config.php on line 28
CEMEX Polska
Aby zapewnić najwyższą jakość usług wykorzystujemy informacje przechowywane w przeglądarce internetowej.
Sprawdź cel, warunki przechowywania lub dostępu do nich w Polityce Prywatności

Szanowny Kliencie,
Od dnia 25 maja 2018 roku, zaczyna obowiązywać unijne rozporządzenie, dotyczące ochrony danych osobowych - Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO").

Nowe Rozporządzenie nakłada na CEMEX Polska Sp. z o.o., jako administratora Twoich danych osobowych, obowiązek dostosowania do nowych wymogów należytego przetwarzania danych osobowych poprzez aktualizację procedur i dokumentów, w tym m.in. Regulaminów oraz Polityki Prywatności.

W związku z powyższym poniżej zamieszczamy link do Polityki Prywatności.

Ochrona Danych Osobowych
Ochrona Twojej prywatności jest dla nas ważna, dlatego staramy się w możliwie najbardziej przejrzysty sposób pokazać, w jaki sposób wykorzystywane są Twoje dane. Przedstawiamy naszą zaktualizowaną Politykę Prywatności, która szczegółowo wyjaśnia:

 • w jaki sposób zbieramy Informacje o Tobie;
 • w jaki sposób wykorzystujemy Informacje, które zbieramy;
 • w jaki sposób możesz nas poinformować, jeśli wolisz ograniczyć korzystanie z tych Informacji;
 • jakie stosujemy procedury, aby chronić prywatność Twoich Informacji.

 • Nasze wartości
  CEMEX - dlaczego właśnie My i Ty? Co nas wyróżnia i dlaczego tworzymy dla Ciebie?
 • Ekosystem biznesu
  Biznes - budowanie relacji i dobre praktyki. Jak zyskać przewagę na rynku i wyrobić markę?
 • Główka pracuje
  Innowacyjne podejście i usprawnianie procesów: technologie, produkty i rozwiązania.
 • Punkt widzenia
  Plusy i minusy branży budowlanej. Sytuacja na rynku, zabezpieczenie transakcji, finanse oraz BHP.
 • Centrum Wszechświata
  Jesteś najważniejszy - Twoje sukcesy, wybory i dylematy. Opisz to, co dla Ciebie najważniejsze.
 • Trudne decyzje
  Budować…tak, ale jak? Realizacja projektów, kogo zatrudniać i czy jest możliwe eko-budowanie?
 • Szpilki na budowie
  Czy budowanie to męska domena? Co kobiety wiedzą o budowie i jak radzą sobie z fachowcami?
 • Futurystyka
  Nowe trendy i wizja przyszłości. Ciekawe rozwiązania i jak powinno być - "skarbnica pomysłów".
 • Co w trawie piszczy?
  To warto wiedzieć: aktualności, ciekawostki z życia, prasówka.
 • "Po godzinach"
  Hobby nas buduje! Relaks i zainteresowania, ciekawe zajęcia i rzeczy polecane.


strona: 123  ...567

ekspert radzi


Już w czwartek 26.01.2017 r. Dzień z Ekspertem! Czekamy na naszych klientów i partnerów biznesowych, którzy wspólnie z nami chcieliby zaangażować się w działania wolontariackie. Jeśli zaczniemy działać razem, na pewno nam się uda. Izabella Rokicka, Prezeska Fundacji CEMEX „Budujemy przyszłość” udziela informacji o programie. Zapraszamy do udziału w konsultacjach online na Forum.


Już czwartek, 25.02.2016 r. Dzień z Ekspertem i dyskusja na temat czynników wpływających na budowanie wartościowych relacji w biznesie. Zapraszamy na Forum, gdzie dowiesz się co pozwala uzyskać przewagę konkurencyjną oraz jak wyniki badania opinii klientów wpływają na współpracę i zrozumienie indywidualnych potrzeb. Ekspertem jest Arkadiusz Ulanowski, Koordynator Centrum Obsługi Klienta. 

W budownictwie infrastrukturalnym, szczególnie ważne jest właściwe dobranie materiałów i technologii do danej realizacji. Jaka jest oferta produktowa dla tego segmentu i jakie wybrać technologie zapytaj eksperta.  Andrzej Wójcik, Koordynator - Kierownik Projektów Doradztwa Technicznego prowadzi konsultacje on-line.  Zapraszamy do dyskusji na Forum już w czwartek, 23.04.2015 r.


W czwartek, 6.11.2014 r. Dzień z Ekspertem - Debata ekspercka, prowadzoną on-line przez zaproszonych gości z KRD Biuro Informacji Gospodarczej S.A. Czym jest Program FairPay i jakie korzyści mogą płynąć z Pozytywnej Informacji oraz oceny rzetelności płatniczej? Zapraszamy do dyskusji na Forum


W czwartek, 16.10.2014 r. Dzień z Ekspertem. Dlaczego należy prowadzić badania kontrolne, certyfikować produkty oraz stosować system nadzoru jakości wyrobów. Zapraszamy do dyskusji na Forum, w której on-line uczestniczy Jarosław Gaudy, Koordynator - Kierownik Projektów Doradztwa Technicznego.Zapisz się na Biuletyn: